Дитяча організація  

Шкільна дитяча організація «Козацька республіка»

Дитяча організація «Козацька республіка» утворилась у вересні 2008 року. ЇЇ метою є залучення учнів до самоврядувальної діяльності , а саме: підтримка дитячих ініціатив, розвиток організаторських навичок і вмінь, відповідальність за прийняті рішення.

На сьогодні «Козацька республіка» - шкільна організація зі своїм Кодексом і традиціями. ЇЇ діяльність спрямована на вироблення і вдосконалення ефективних шляхів вирішення педагогічних проблем національного, козацького виховання.

«Козацька республіка» має структуру, що ґрунтується на врахуванні вікових особливостей членів організації.
Загальне керівництво діяльністю організацією здійснює кошова рада, яка обирається на загальних зборах Посади, що обіймають члени кошової ради, мають історичну дотацію до посад, що були в козацькому війську.

Поступово з року в рік народжуються і формуються свої загальношкільні традиції, а також традиції «Козацької республіки». До них слід віднести щорічну посвяту в члени дитячо-юнацької організації, яка проводиться в урочистій атмосфері і згідно з віковими особливостями дітей – посвята в козачата «Ми вже юні козачата» для учнів 1-4 класів , посвята в козаки «Джури – почесно» для учнів 5-9 класів. Кожному куреню (класу) присвоюється звання відомого гетьмана.