Про нас  

КЗ КОР «Трипільський навчально-реабілітаційний центр» - заклад для дітей шкільного віку з особливими освітніми потребами.

Спеціальний навчально-виховний заклад – це: – спеціально організований навчально-виховний процес у комплексному поєднанні з корекційно-відновлювальною роботою; – особистісно – орієнтований підхід до навчання і виховання дітей; – соціальна адаптація особистості, здійснення допрофесійної підготовки.

У навчальному закладі працюють 41 педагогічних працівники, з них:29 – «спеціалісти вищої категорії», 7- «спеціалісти першої категорії», 1– «спеціаліст другої категорії», 4-«спеціалісти»; учителів-методистів – 1, старших учителів – 6.

Педагогічний колектив працює над єдиною педагогічною темою: «Індивідуалізація навчального процесу – основа розвитку умінь і навичок; формування світогляду учнів на основі загально-людських моральних цінностей, національних традицій, етики і естетики».

У навчальному закладі працюють 2 гуртки художньо-естетичного напрямку: вокальний, сучасного танцю, гурток вишивання;13 клубів за інтересами: «За здоровий спосіб життя», «Юний правознавець», «Світлофор», «Школа ввічливості», «Світ етики», «Чарівне тісто» та інші.

Налагоджена наукова співпраця з Інститутом спеціальної педагогіки НАПН України, з розробки програм та методичних рекомендацій щодо навчання дітей з особливими потребами.

У школі навчаються та проживають 111 учнів, з них 34 дітей інвалідів.